Jesień linuksowa
9-11 Nov. 2018, Ustroń, Poland

Jesień Linuksowa (Linux Autumn)

Polish Linux Users Group (PLUG) invites already the sixteenth time all GNU/Linux and Free and Open Source Software enthusiasts to the Linux Autumn conference! More information about the conference can be found here.

News

Deadline for Call for Proposals extended, registration continues.

2018-10-13

We've extended deadline for our CFP. You can still send proposals of talks, workshops and other activities until 19th of October. In order to do that use our registration system. Don't miss a chance to share your knowledge with other Linux and open source friendly enthusiasts in Poland. You'll also have a chance to play classics in retro games zone and participate in evening socializing. Register earlier to get the best prices.

Przyjmujemy zgłoszenia propozycji do agendy

2018-09-19

Od 19 września do 10 października można składać propozycje prelekcji, warsztatów i innych aktywności dla Jesieni Linuksowej 2018. Jest to już szesnasta edycja najstarszej, nieprzerwanie odbywającej się co roku, konferencji dla użytkowników Linuksa i społeczności Wolnego Oprogramowania.

Poza standardową dla tego typu wydarzeń agendą na którą składają się prelekcje i warsztaty nasza konferencja to też dobra okazja do wymiany pomysłów i rozerwania się przy grach karcianych, planszowych czy retrokomputerach. Serdecznie zachęcamy do nadsyłania propozycji związanych z Linuksem i nie tylko, zwłaszcza, że autorzy tych, które zaakceptujemy otrzymają pełny zwrot opłaty za uczestnictwo po konferencji. W tym roku do przyjmowania zgłoszeń wykorzystujemy ten sam system co do rejestracji uczestników, więc swoje propozycje można składać po założeniu w nim konta. Sama zaś rejestracja rozpocznie się 10 października i potrwa do pierwszych dni listopada.