Jesień linuksowa
Hucisko, 4-6 listopada 2016

O Jesieni

Jesień Linuksowa to spotkanie towarzysko-naukowe skupiające miłośników Wolnego Oprogramowania i GNU/Linuksa, organizowane przez zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG). W programie znajdują się zarówno oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, a także towarzyskie spotkania i elementy rozrywkowe. Celem konferencji jest stworzenie warunków do spotkania się ludzi związanych ze środowiskiem Wolnego Oprogramowania, umożliwienie im nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń, pomysłów i planów na przyszłość.

Impreza ta jest skierowana zarówno do profesjonalistów jak i do osób, które niedawno zainteresowały się GNU/Linuksem czy Wolnym Oprogramowaniem. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w prezentowanych obszarach. Jesień ma charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. W chwili obecnej jest jedynym spotkaniem PLUG poświęconym systemowi GNU/Linux oraz Wolnemu i Otwartemu Oprogramowaniu.

Dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują faktury, odbywa się – już zupełnie komercyjnie – spotkanie o tej samej nazwie, w tym samym miejscu i czasie, ale organizowane i fakturowane przez firmę obsługującą klientów biznesowych.

Czas i miejsce

Jesień tym razem odbędzie się w dniach od 4 do 6 listopada 2016 r. w Hotelu „Orle Gniazdo” w Hucisku. Więcej na jego temat można znaleźć na stronie hotel.

Ceny

Jak to zwykle bywa na spotkaniach organizowanych przez PLUG, w miarę upływu czasu będą malały zniżki z tytułu wczesnej rejestracji. Maksymalne zniżki pozwalają w tym roku na uczestnictwo w pełnym wymiarze czasowym już od 300 zł. W wyjątkowych sytuacjach (czego oczywiście nie polecamy) istnieje możliwość uczestnictwa w imprezie w skróconym czasie, od soboty, i w związku z tym prawo do jeszcze niższej ceny.

Poprzednie edycje

Jesień Linuksowa ma bogatą historię. Zachęcamy do odwiedzenia jej archiwalnych stron:
2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003