mapa serwisu login kontakt
Polski English

FAQ


zwiń wszystkie odpowiedzirozwiń wszystkie odpowiedzi

rejestracja on-line

Czy muszę się rejestrować i płacić, by pojechać na imprezę?

Tak, rejestracja obowiązuje wszystkich uczestników konferencji, również organizatorów, prelegentów i sponsorów. Pobyt w ośrodku wiąże się z zameldowaniem oraz określonymi kosztami, aczkolwiek te można zmniejszyć np. wybierając opcję posiłków bez noclegu.

Czy założenie konta w serwisie wystarczy, by wziąć udział w spotkaniu?

Zdecydowanie nie. Po aktywacji konta należy się zalogować oraz: Można też, choć nie trzeba, skorzystać z dodatkowych udogodnień, jak Edycja pokoju czy Wspólna podróż.

Czy aby mieć pewne miejsce na imprezie, wystarczy zarejestrować się na stronach Jesieni?

Nie. Do pełni szczęścia trzeba jeszcze dokonać wpłaty/przelewu. Zapłata za uczestnictwo stanowi potwierdzenie i powoduje zarezerwowanie miejsca w ośrodku. Zwlekanie z zapłatą do ostatniej chwili podraża uczestnictwo, bo z upływem czasu maleją zniżki na akredytację.

Nie chcę podawać swoich danych po otwartym HTTP!

Rozumiemy to, dlatego udostępniliśmy możliwość Bezpiecznego logowania, w dziale Rejestracja, w kolumnie po prawej stronie.

Jak zgłosić kilka osób z jednego loginu? Po zalogowaniu widzę tylko jedną pustą Kartę Uczestnika!

Śmiało! Wypełnij ją, wpisując dane głównego uczestnika (np. siebie, jeśli jedziesz). Po wysłaniu formularza, na stronie Uczestnictwo, zamiast karty uczestnika zobaczysz listę dotychczas zgłoszonych i na niej będzie można dodawać kolejnych.

Co zrobić, jeśli osoby, które zgłaszałem z jednego (mojego) konta użytkownika, chcą same za siebie zapłacić, osobnymi przelewami?

Jeśli chcecie płacić osobno, powinniście założyć sobie odrębne konta w serwisie www.

Co wpisywać w polu Informacja u dołu Karty uczestnika?

Wszystko związane z rejestracją, co chciałbyś przekazać organizatorom, a nie mieści się w innych polach Karty uczestnika.
To jest tak: mamy do obsadzenia ponad setkę miejsc, a każdy uczestnik chciałby być traktowany w sposób szczególny. Nie sposób zapamiętać, kto i co napisał mailem lub powiedział komunikatorem. Jeśli zależy Ci na opcji, która nie mieści się w standardowych polach Karty uczestnika, napisz to w Informacji.
Podczas przydziału pokoi będziemy posługiwali się przede wszystkim wydrukami z bazy rejestracyjnej, pole Informacja jest zatem najlepszym interfejsem kontaktowym do organizatorów.

Jeśli teraz założę konto, zapłacę za pobyt, to czy później mogę dorejestrować do mojego konta jeszcze jedną osobę z którą chcę być w pokoju?

Nie wykluczamy takiego rozwiązania, ale zdecydowanie lepiej, jeśli osoba ta założy sobie osobne konto i po potwierdzeniu uczestnictwa połączycie się w Edycji Pokoju.

Rejestruję sam siebie, natomiast istnieje ryzyko, że nie będę mógł uczestniczyć w konferencji. Czy jest możliwość aby ktoś uczestniczył za mnie? Jak wygląda procedura od strony formalnej?

Raz wypełnioną Kartę uczestnika można edytować. Dlatego też nie ma przeciwwskazań, by zmienić imię i nazwisko na inne, jeśli tylko system rejestracji na to pozwala. Na około tydzień przed konferencją możliwość ta jest blokowana z uwagi na terminy zawarte w umowie z hotelem i wówczas nie można już nic zmienić.

Wpłaciłem kwotę zawierającą koszty opcjonalnych obiadów, a pomimo to w Karcie Uczestnika nie są one zaznaczone. Czy na pewno je dostanę?

Kartę Uczestnika wypełniłeś własnoręcznie. Nie nam ingerować w jej zawartość! Czym innym jest natomiast kwota wpłaty, na podstawie której potwierdzamy Twoje uczestnictwo.
Dlatego kluczowym w tym momencie jest e-mail potwierdzający Twoje uczestnictwo, a nie Karta Uczestnika.
Spójrz do treści tej przesyłki. Jeśli w niej również nie ma dodatkowych obiadów, skonaktuj się z nami, bo sprawa wymaga wyjaśnienia.
Jeśli w e-mailu potwierdzającym obiady są wyszczególnione, zupełnie nie masz się czym przejmować. Będą.

sprawy organizacyjne

Nie mam jeszcze ukończonych 18 lat, ale już niewiele mi brakuje… Czy mogę się normalnie zapisać i zapłacić?

Tak, ale pamiętaj, że jesteś jednak nadal nieletni i powinieneś przebywać z opiekunem. Może być nim dowolny pełnoletni uczestnik Jesieni, o ile formalnie weźmie odpowiedzialność za Twój przyjazd i pobyt, tzn. w praktyce nadstawi karku przy ewentualnych (odpukać!) zdarzeniach losowych. Odpowiedni formularz powinieneś wysłać opiekunowi z wypełnionej wcześniej Karty uczestnika, jeśli oczywiście wskazałeś jego nick.

Jestem niepełnoletni. Czy muszę przywozić pisemną zgodę rodzica?

Nie, taki dokument nic nie wnosi. Zadbaj natomiast, by Twój opiekun odesłał nam oświadczenie o opiece. Odpowiednią klikologię znajdziesz w swojej, wypełnionej wcześniej, Karcie uczestnika pod fieldsetem związanym z opieką, o ile:
  • zaznaczyłeś wcześniej, że jesteś niepełnoletni,
  • wskazałeś nick opiekuna.

Jak wygląda procedura (kolejność) łączenia osób w pokojach?

W pierwszej kolejności łączymy w pokojach tych wszystkich, którzy są z jednego konta. W drugiej tych, którzy się połączyli w Edycji pokoju. W przypadku niezdecydowanych, rzucamy kością.
Jeśli łączą się w Edycji Pokoju osoby, które mają jakieś towarzystwo zgłoszone z jednego konta, to łączą się całymi grupami.
W każdym przypadku, jeśli występuje stack overflow, bookujemy nadmiarowców w pokoju obok, a przy podziale staramy się (w miarę fizycznych możliwości pokojów) stosować pierwszeństwo dla zgłoszeń z jednego konta.

Czy aby móc wziąć udział w spotkaniu i wynieść z niego sporo wiedzy, trzeba mieć już dobre pojęcie o Linuksie, czy też wystarczą dobre chęci i zapał?

„Dobre” to pojęcie subiektywne, każdy rozumie je trochę inaczej. Do uczestnictwa zachęcamy osoby o bardzo różnym stopniu zaawansowania, również początkujących. Choć pewnie nie wszystko będzie dla nich od razu zupełnie jasne i oczywiste, to najcenniejsze są przecież nawiązane kontakty, dzięki którym można stale podnosić poziom swojej wiedzy.

Jestem zainteresowany uczestnictwem w imprezie, jednak kilka wykładów wykracza poza moje zainteresowania – czy obecność na wszystkich wykładach jest obowiązkowa?

Nie, spotkanie jest całkowicie dobrowolne. Obecność nie jest obowiązkowa na żadnym z wykładów.

Czy podbijecie mi delegację?

Owszem, możemy to uczynić, jednak z prawnego punktu widzenia pieczątka na delegacji jest stwierdzeniem pobytu w określonym miejscu. Na naszej pieczątce nie ma adresu konferencji, jest tylko nazwa i adres organizatora. Dlatego sugerujemy, by o podbicie delegacji zwrócić się bezpośrednio do recepcji hotelu.

Czy dostęp do internetu będzie dodatkowo płatny?

Nie, dostęp ma być bezpłatny, na zasadzie hot-spotu.

Mam blisko na imprezę. Czy mogę przyjechać na same wykłady, nie płacąc za pobyt lub płacąc mniej?

Tak, możesz wybrać wariant posiłków bez noclegu, ale pamiętaj, że konferencja co roku trwa non-stop i wiele się dzieje poza oficjalną agendą, więc nawet mieszkając blisko warto nocować w hotelu. Zyskuje się wiele, bo ta impreza to nie tylko prelekcje. Co więc jeszcze? Trzeba być, by wiedzieć. Dlatego dobra rada: zaryzykuj, przyjedź, a przy wyjeździe w niedzielę już będziesz wiedział, czy było warto :)

Czy przewidujecie webcasty/podcasty video lub audio? Czy będziecie nagrywać wystąpienia?

Podobnie jak w ubiegłych latach, planujemy rejestrację i późniejsze udostępnienie prelekcji w internecie. Natomiast nie przewidujemy przekazu na żywo.

W jakim języku będą prowadzone wykłady? Chodzi mi o te, które zostały wpisane po angielsku na listę wykładów.

Każda prelekcja będzie prowadzona w tym języku, w którym wpisaliśmy jej tytuł i abstrakt. Innymi słowy: abstrakt po angielsku oznacza prelekcję po angielsku, abstrakt po polsku - prelekcję po polsku.

O której godzinie zaczynają się wykłady? Potrzebuje wiedzieć na którą godzinę trzeba przyjechać. Czy w niedziele będą również wykłady czy tylko obiad?

Dokładną agendę z godzinami prelekcji opublikujemy na 2-3 tygodnie przed konferencją. Tak, zajęcia są również w niedzielę. Generalnie, najlepiej na bieżąco śledzić zmiany na stronie agendy.

W którym momencie odbywa się procedura łączenia w pokojach? Czy np. na dzień przed konferencją będę wiedział jaki pokój dostanę? Czy w dniu konferencji jak już przyjadę?

W przypadku, gdy są jeszcze miejsca, staramy się maksymalnie wydłużyć możliwość rejestracji. W związku z tym łączenie osób w pokojach odbywa się późno, czasami nawet w przeddzień imprezy.
Generalnie, informacja o numerze pokoju (o ile został już przydzielony) widnieje z prawej strony na liście zgłoszonych uczestników. Po przyjeździe do hotelu informację na ten temat posiadają organizatorzy oraz recepcja.

Zamierzam wykupić pakiet sponsorski. Mam pytanie odnośnie prezentacji: czy nasi mówcy powinni się zgłaszać w ramach Call-for-Proposals, czy raczej powinniśmy skorzystać z opcji wystąpienia w ramach pakietu sponsorskiego?

To zależy od tematyki.
Wystąpienia merytoryczne są na ogół zgłaszane przez osoby indywidualne (choć niekoniecznie) i dotyczą tematyki niezwiązanej z jakimkolwiek promowaniem działalności komercyjnej. Wystąpienia merytoryczne podlegają zgłoszeniu do CfP, przechodzą sito Komitetu Programowego i sondy na stronie konferencji, by finalnie załapać się do agendy, a tym samym na grant organizacyjny w postaci pełnego zwrotu kosztów uczestnictwa danemu prelegentowi. Prelegenci merytorycznie powinni dokonywać wpłat na konto stowarzyszenia, tak byśmy mieli później możliwość materializacji tego grantu.
Prelekcje sponsorskie funkcjonują natomiast obok, zupełnie poza ww. obiegiem – grantem jest tutaj możliwość zareklamowania marki Sponsora oraz zagwarantowany, ofertą sponsorską, czas agendowy. Wystąpienia te mogą dotyczyć marketingu produktów i/lub rekrutacji.

kwestie finansowe

Czy muszę się rejestrować i płacić, by pojechać na imprezę?

Tak, rejestracja obowiązuje wszystkich uczestników konferencji, również organizatorów, prelegentów i sponsorów. Pobyt w ośrodku wiąże się z zameldowaniem oraz określonymi kosztami, aczkolwiek te można zmniejszyć np. wybierając opcję posiłków bez noclegu.

Zarejestrowałem się na stronie w czasie, kiedy obowiązywały lepsze zniżki. Rozumiem, że płacąc dziś, obowiązuje mnie stara cena, prawda?

Niestety nie. Miejsce dla Ciebie rezerwujemy dopiero w momencie wpłaty, dlatego powinieneś przelać nam kwotę, która obowiązuje w dniu dokonywania przelewu.

Co zrobić, jeśli osoby, które zgłaszałem z jednego (mojego) konta użytkownika, chcą same za siebie zapłacić, osobnymi przelewami?

Jeśli chcecie płacić osobno, powinniście założyć sobie odrębne konta w serwisie www.

Czy mogę przywieźć żonę, która nie jest zainteresowana wykładami i nie będzie w nich uczestniczyła? Jeśli tak, jaką kwotę powinna ona wpłacić?

Jeśli żona nie chce uczestniczyć w wykładach – nie będziemy w to ingerować. Nie jest to jednak podstawa do jakichkolwiek zniżek, należy żonę zarejestrować jak każdego innego uczestnika i opłacić miejsce w analogiczny sposób.

Wystąpił krytyczny wyjątek: wysłałem wpłatę, ale do tej pory nie widzę się na liście. Nie mogę się łączyć z innymi w Edycji pokoju ani Wspólnej Podróży. Pomocy!

To nie wyjątek. System bankingowy, którego używa PLUG, nie jest powiązany online z modułem rejestracji Jesieni. Listę aktualizuje Skarbnik PLUG. Robi to raz na kilka dni, bo tyle potrzeba, aby zgromadziło się więcej zgłoszeń do potwierdzenia. Dlatego jeśli po kilku dniach nie ma cię nadal na liście, nie jest to jeszcze powód do paniki ;-)

Jak wyglądają koszty w sytuacji, gdybym chciał przyjechać na jeden dzień? Czy w takiej sytuacji wejście na jakikolwiek wykład jest płatne?

W takiej sytuacji w cenniku wybierz wariant „posiłki bez noclegu”. Nie ma natomiast możliwości uczestniczenia w konferencji bez posiłków, bo jest to minimum, które hotel ma zagwarantowane w umowie.

Czy jest możliwość wykupienia pobytu tylko na sobotę i niedzielę? Jeśli tak, jaka jest cena?

Tak, wystarczy w Karcie uczestnika wybrać wariant pobytu od soboty i opłacić pobyt zgodnie z cennikiem.

Chcę fakturę, bo płaci za mnie firma. Co mam zrobić?

Załóż sobie konto, wypełnij Kartę uczestnika, przeczytaj uważnie Cennik, a następnie wypełnij formularz proformy. Dokument otrzymasz od razu, bo proformy generujemy automagicznie. Po otrzymaniu wpłaty wystawiamy pełną fakturę, w razie potrzeby drukujemy i wysyłamy pod wskazany adres.

Wystawicie mi fakturę?

Oczywiście! W tym celu wypełnij formularz danych do faktury, z którego automatycznie generowana jest proforma i wysyłana pod wskazany adres e-mail.

Jak, gdzie i kiedy otrzymam fakturę?

Faktury wystawia firma dgnet.pl po otrzymaniu wpłaty i z datą księgowania środków na konto. Po wystawieniu, faktura taka zostanie wysłana od razu e-mailem na adres podany w formularzu. Jeśli nie zgodzisz się na drogę wyłącznie elektroniczną, wyślemy Ci również fakturę papierową.
Faktury proforma od razu po wypełnieniu tego formularza wysyłane są pod wskazany w nim adres e-mail.

Jadę indywidualnie, nie chcę faktury. Na które konto powinienem przekazać opłatę?

Na konto PLUG (szczegóły tutaj).

Dlaczego pełny cennik jest dostępny dopiero po zalogowaniu?

Założenie konta trwa krócej niż minutę i nic nie kosztuje, a osoby realnie zainteresowane uczestnictwem i tak zaczną właśnie od założenia konta.
Po drugie, nam pomaga to w badaniu rzeczywistego zainteresowania imprezą i prognozowaniu frekwencji, co jest istotne zwłaszcza w kontaktach z ośrodkiem.

Zarejestrowałem się i opłaciłem kwotę dla uczestnika bez faktury. Dziś okazało się, że mój pracodawca może zwrócić mi koszty konferencji, a więc chciałbym otrzymać fakturę. Jak formalnie powinienem rozwiązać ten problem? Czy powinienem dopłacić? Jeśli tak, to do jakiej kwoty?

Dopłaty nie wchodzą w grę, kiedy następuje zmiana podmiotu obsługującego uczestnika – a w tym przypadku tak właśnie będzie.
Wyjście jest tylko jedno: po pierwsze wypełnij formularz Dane do faktury. Po drugie zadbaj, by pracodawca przelał pełną kwotę (a nie różnicę) na konto dla fakturowców, według ceny obowiązującej w dniu dokonywania przelewu.
Po otrzymaniu wpłaty na konto firmowe, uruchomimy zwrot całości opłaty przekazanej wcześniej na konto PLUG.

Czy mogę zapłacić za uczestnika zalogowanego na innym koncie?

Nie preferujemy takiego rozwiązania, bo przy około setce uczestników łatwo o pomyłkę. Jeśli chcesz zapłacić za kilka osób, najlepiej gdyby były one zgłoszone z jednego, wspólnego konta. Nie możemy oczywiście wykluczyć takiego rozwiązania, natomiast bardzo prosimy o traktowanie go jako skrajnej ostateczności i poprzedzenie mailem do organizatorów, że taka sytuacja zaistnieje.

Jestem członkiem pewnego koła naukowego i mój wyjazd będzie finansowany z kasy koła na podstawie faktury. Czy w takim wypadku, muszę wybrać opcję, że „delegowany z firmy” czy mogę np. „indywidualny niezrzeszony”?

Jeśli występuje potrzeba wystawienia faktury VAT, niezależnie od rodzaju podmiotu który będzie jej płatnikiem, musimy ją przeprocesować przesz naszą firmę fakturującą. Stąd w takim przypadku należy wybrać opcję „delegowany przez firmy” i innej możliwości niestety nie ma.

Czy mogę na jednym przelewie opłacić pobyt dwóch osób? Czy trzeba to jakoś specjalnie opisać?

Tak, o ile osoby te zostały zgłoszone z tego samego loginu. W tytule przelewu prosimy podać imiona i nazwiska osób, za które dokonywana jest opłata.

Czy podczas spotkania będą przekazywane papierowe faktury VAT za uczestnictwo?

Zdecydowanie nie. Jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie faktur wyłącznie drogą elektroniczną, fakturę w PDF wysyłamy pod podany e-mail zaraz po otrzymaniu wpłaty. Jeśli nie wyraziłeś takiej zgody, faktura papierowa zostanie wysłana pocztą tradycyjną pod adres na niej wskazany.
Jeśli adres korespondencyjny jest inny, należy go zawrzeć w informacji dodatkowej formularza.

Czy kwota podana przez kalkulator jest całkowitą ceną za imprezę wraz z noclegami, czy może są jeszcze jakieś koszty ukryte? Cena wydaje mi się podejrzanie niska ;)

Ceny wyliczone przez kalkulator są ostatecznymi cenami – poza nimi nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Oczywiście dana cena obowiązuje wyłącznie w konkretnym przedziale czasowym. Jeśli się spóźnisz, upomnimy się o dopłatę.

Jeśli wpłacę pieniądze i coś mi wypadnie że nie będę mógł być na konferencji, czy jest możliwość zwrotu pieniędzy?

Tak, przy czym w zależności od terminu zgłoszenia rezygnacji, zwrotowi podlega:
  • 100% do 15 października 2015 r. włącznie,
  • 50% od 16 do 25 października 2015 r.
  • 0% po 25 października 2015 r.
Rezygnację należy zgłosić e-mailem na adres organizatorów.

Czy może się zdarzyć, że pomimo, iż nie zamawiałem pokoju na wyłączność, dostanę taki bez dodatkowej opłaty?

Jest to bardzo mało prawdopodobne. Generalnie, dopiero dodatkowa opłata pozwala Ci mieć całkowitą pewność zakwaterowania we własnych czterech ścianach.

Chcielibyśmy zgłosić do konferencji czterech uczestników. Czy istnieje możliwość grupowego zgłoszenia? Jeśli tak, to czy jest również możliwość wynegocjowania niższych cen lub lepszych warunków niż te, które obowiązują w cenniku?

Owszem, istnieje możliwość zgłoszenia grupowego – z jednego konta można zgłosić wszystkich uczestników i będą oni mieli pierwszeństwo do wspólnego pokoju. Szczerzej o takim rozwiązaniu można przeczytać w odpowiedziach do podobnych pytań.
Jeśli chodzi o dodatkowe zniżki – są firmy, które wykupują nawet po kilkanaście miejsc bez względu na cenę. Uczestnictwo w konferencji nie kosztuje wiele, dlatego też – jeśli jesteście naprawdę zainteresowani – proponujemy skorzystać z obecnie obowiązującej zniżki na akredytację i ją potraktować jako promocję dla grupy (wedle zasady niełączenia promocji).
Staramy się oferować najlepsze możliwe warunki cenowe, zważywszy to, co uczestnik otrzymuje w zamian (pełne wyżywienie, noclegi, starter-packi, prelekcje, etc.), stąd kolejnych zniżek do raz już obniżonych cen nie jesteśmy w stanie zaoferować.

Chciałbym zabrać ze sobą żonę i dzieci (dzieci są jeszcze małe 2 i 4 lata). Czy jest taka możliwość i jak wygląda wtedy odpłatność za imprezę, za żonę już wiem, że muszę płacić w pełnej kwocie, a dzieci?

Obowiązuje generalna zasada, że nie trzeba uiszczać odpłatności za dzieci, które nie generują dodatkowych kosztów, tzn. nie korzystają z dodatkowych łóżek i korzystają z wyżywienia rodziców. Do pokoju można ze sobą zabrać własny kojec lub łóżeczko. W pozostałych przypadkach obowiązuje odpłatność jak za osobę dorosłą.

Nie otrzymałem faktury papierowej. Kiedy mi ją wyślecie?

Są dwie możliwe przyczyny:
  1. na formularzu Dane do faktury nie zaznaczyłeś, że chcesz fakturę papierową; w tym przypadku ograniczamy się wyłącznie do wysyłki faktury elektronicznej, poprzez e-mail;
  2. wysłaliśmy fakturę, ale poczta ją zjadła.
W obydwu przypadkach skontaktuj się z nami mailowo i napisz, że chcesz papier. Zrób to najlepiej między sierpniem a listopadem – poza tymi miesiącami firma fakturująca ma zawieszoną działalność i brak dostępu do programu fakturującego.

Czy obiady są objęte pozycją „zakwaterowanie i wyżywienie” czy płatne dodatkowo? Z jakiegoś powodu formularz wyodrębnia je jako osobne pozycje.

Uważny czytelnik zauważy, że chodzi jedynie o obiady w dni „skrajne”, tzn. w piątek i w niedzielę.
Nasza konferencja zazwyczaj rozpoczyna się w piątek po południu i kończy w niedzielę w porze obiadowej. Nie zmuszamy nikogo, by płacił za obiady, których może nie chcieć lub nie móc zjeść, stąd są one opcjonalne.
Pozostałe posiłki, od piątkowej kolacji do niedzielnego śniadania włącznie, wliczone są w cenę wyżywienia.

Chcę uczestniczyć w konferencji, nie chcę płacić za zamieszkanie (mieszkam blisko) i jedzenie, bo mam własne. Jak to zrobić?

Nie ma takiej możliwości. Minimum świadczeń na naszej konferencji to posiłki bez noclegu.

zakwaterowanie i pobyt

Jakie są ilości miejsc w pokojach?

W tym sezonie pokoje są dwuosobowe i trzyosobowe. Pokój dwuosobowy na wyłączność wiąże się z dopłatą zgodnie z cennikiem.

Jak wygląda procedura (kolejność) łączenia osób w pokojach?

W pierwszej kolejności łączymy w pokojach tych wszystkich, którzy są z jednego konta. W drugiej tych, którzy się połączyli w Edycji pokoju. W przypadku niezdecydowanych, rzucamy kością.
Jeśli łączą się w Edycji Pokoju osoby, które mają jakieś towarzystwo zgłoszone z jednego konta, to łączą się całymi grupami.
W każdym przypadku, jeśli występuje stack overflow, bookujemy nadmiarowców w pokoju obok, a przy podziale staramy się (w miarę fizycznych możliwości pokojów) stosować pierwszeństwo dla zgłoszeń z jednego konta.

Jakie są możliwości wyboru pokojów? Czy są jakieś bungalowy?

Wszystkie pokoje mają ten sam, wysoki standard. Nie ma natomiast bungalowów.

Chciałbym mieć dwuosobowy pokój wraz z moim partnerem/partnerką, bo nie przepadamy za towarzystwem nocnym ;) Nie widzę jednak stosownej ornitologii na formularzu, by móc to dosadnie wyrazić.

Są dwa wyjścia.
  1. Jeśli partnerce nie zależy na korzyściach płynących z osobnej rejestracji, zgłoś ją jako drugiego uczestnika z Twojego konta. W Kartach uczestnika, w polu Informacja wpiszcie, że chcecie pokój na wyłączność. Uwaga! W tej opcji trzeba również posłać wspólny przelew.
  2. Jeśli macie osobne konta, połączcie się w Edycji pokoju a w Kartach uczestnika, w polu Informacja wpiszcie, że chcecie pokój na wyłączność.

Co zrobić, jeśli nie chcę spać z osobami, które zgłaszałem z jednego (mojego) konta użytkownika?

Jeśli chcecie spać osobno, powinniście założyć sobie odrębne konta w serwisie www.

Czy mógłbym mieć cały pokój dla siebie? Z powodów osobistych nie przepadam za towarzystwem w nocy.

Tak, w tym celu na Karcie uczestnika zaznacz opcję „zamawiam pokój na wyłączność”. Uwaga, opcja ta jest dodatkowo płatna – szczegóły w Cenniku.

Czy może się zdarzyć, że pomimo, iż nie zamawiałem pokoju na wyłączność, dostanę taki bez dodatkowej opłaty?

Jest to bardzo mało prawdopodobne. Generalnie, dopiero dodatkowa opłata pozwala Ci mieć całkowitą pewność zakwaterowania we własnych czterech ścianach.

Wpłaciłem kwotę zawierającą koszty opcjonalnych obiadów, a pomimo to w Karcie Uczestnika nie są one zaznaczone. Czy na pewno je dostanę?

Kartę Uczestnika wypełniłeś własnoręcznie. Nie nam ingerować w jej zawartość! Czym innym jest natomiast kwota wpłaty, na podstawie której potwierdzamy Twoje uczestnictwo.
Dlatego kluczowym w tym momencie jest e-mail potwierdzający Twoje uczestnictwo, a nie Karta Uczestnika.
Spójrz do treści tej przesyłki. Jeśli w niej również nie ma dodatkowych obiadów, skonaktuj się z nami, bo sprawa wymaga wyjaśnienia.
Jeśli w e-mailu potwierdzającym obiady są wyszczególnione, zupełnie nie masz się czym przejmować. Będą.
Zaloguj się by zadać pytanie.
Złoty Sponsor Jesieni Linuksowej 2015 Brązowy Sponsor Jesieni Linuksowej 2015 Grafitowy Sponsor Jesieni Linuksowej 2015 Zostań Sponsorem Jesieni Linuksowej!

Główny Partner Medialny

interia.pl

Patroni Medialni

OSWorld
Siódmy
Linux.pl
Linuxportal.pl
Linux Magazine Polska
spotkania-it.pl

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2015.05.15